صغحه اصلی->مقالات

وب سایت چیه اصلا؟

وب سایت در واقع یک کتابچه ای است که شما درباره فعالیت، محصولات و خدماتی که توی کارتون ارائه می دید توضیح میدید. یک وب سایت می زنید تا خودتون رو معرفی کنید. بگید که چکار دارید می کنید و یا اصلا کارتون به چه دردی می خوره!!

با طراحی یک وب سایت برای کارتون، جدیت و اهمیت بیشتری به کارتون می دید. مشتری احساس می کنه دارید برای تبلیغ کارتون هزینه می کنید و وقت میزارید.

واقعا یک سوپرمارکت برای بنر مغازش چند میلیون هزینه می کنه هزینه کردن یک و دو میلیونی برای طراحی یک وب سایت فکر کردن داره؟؟؟؟

وب سایت های متنوعی بر اساس کاربردهای مختلف وجود داره!

 وب سایتهای شخصی،  وب سایت هایی هستند که یک شخص دوست داره درباره خودش اطلاعات بده، مثلا رزومه کاری اش، فعالیت هاش، آینده کاری اش و ...  همه می تونه تو سایتهای شخصی وجود داشته باشه. اکثر وب سایتهای شخصی به نام خود فرد هستند. مثلا Hosseini.ir یک وب سایت شخصی می تونه باشه که به معرفی فردی با نام حسینی میپردازه.

وب سایتهای صنعتی، وب سایت هایی هستند که شرکت های صنعتی برای معرفی محصولات خودشون راه اندازی می کنند. مثلا کارخانه های بزرگی مثل ذوب آهن و ... به چنین سایتهایی احتیاج دارند.

وب سایتهای خبری، مدارس، شرکتی، فروشگاهی، ورزشی، املاک نیازمندی، دکوراسیون، پزشکی و آموزشگاهی از جمله وب سایت هایی هستند که تیم برنامه نویسی و طراحی تک وب می تونه براتون طراحی کنه.

تماس

تماس باما

درباره

درباره ما

نمونه کارها

دیتامایند
دیتاهارت
آکادمی داده
ترندشاپ
منطقه آزاد ارس
آکادمی داده