صغحه اصلی->مقالات

انتخابات شوراهای شهر و روستا نزدیک است. بنابر اعلام شورای محترم نگهبان این انتخابات در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1396 برگزار خواهد شد.

در انتخابات کاندیداهای مختلف سعی می کنند توانایی ها و برنامه های خود را به گوش رای دهندگان برسانند. برای این کار از همه تربیون ها ممکن از مسجد، خانه، مدرسه، خیابان و مکان های دیگر استفاده می کنند تا به رای دهندگان توانایی های خود را اثبات کنند. با توجه به سطح دسترسی بالا در کشورمان هر کاندیدا می تواند از فرصت وب سایت برای ارائه توانمندی های خود استفاده کند.

ممکن است بسیاری از رای دهندگان فرصت حضور در مجالس انتخاباتی را نداشته باشند و یا مکان ها این مجالس نسبت به خانه آن ها دور باشد در این صورت می توانند با استفاده از وب سایت کاندیدا با نقطه نظرات و برنامه های انتخاباتی او آشنا شوند.

آخرین اخبار مربوط به کاندیدا نیز در وب سایت منتشر می گردد. معمولا اطلاع رسانی مکان و زمان سخنرانی یکی از دغدغه های حامیان کاندیداهاست. بنابراین در این قسمت می توان از وب سایت برای اطلاع رسانی بهینه بهره برد.

وب سایت های کاندیداها باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند با رای دهندگان ارتباط برقرار کند. به طور مثال باید طراحی ساده ای داشته باشد تا مخاطبین که از همه اقشار هستند بتوانند به همه مطالب وب سایت دسترسی پیدا کنند. وب سایت هایی با طراحی پیچیده برای این کار مناسب نیست.

تک وب این افتخار را داشت که برای بیش از 50 کاندیدا در انتخابات گذشته وب سایت طراحی کند که بسیاری از این وب سایت ها در جذب آرای بیشتر به کمک کاندیدا ها آمدند. بسیاری از این وب سایت ها کاندیداها را در رسیدن به اهداف خود کمک کرد.

هزینه طراحی وب سایت برای یک کاندیدا بر اساس طرح پیشنهادی او می تواند متفاوت باشد ولی با توجه به تجربه بالای تیم کارشناسی تک وب این هزینه ها کاهش پیدا کرده است و می تواند بین 500 هزار تومان تا 1.500 هزار تومان متفاوت باشد. این هزینه با توجه به هزینه های دیگر کاندیدا ها کمتر به چشم می آید و بهره وری بسیار بالاتری نیز دارد.

تک وب با تیمی مجرب و کارشناسانی با سابقه طراحی وب سایت 15 ساله می تواند در خدمت کاندیداهای عزیز برای طراحی وب سایت هایی با سلایق کاندیداهای عزیز باشد.

 

تماس

تماس باما

درباره

درباره ما

نمونه کارها

دیتامایند
دیتاهارت
آکادمی داده
ترندشاپ
منطقه آزاد ارس
آکادمی داده